Monter izolacji przemysłowych – er-20048478

Proces rekrutacyjny przebiega u nas szybko i sprawnie!

Monter izolacji przemysłowych

Polska, Niemcy, kraje UE
08 marca 2024
Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • montaż izolacji przemysłowych na projektach w grupie firm Bohle
Wymagania

Szukamy osób które:

  • posiadają wykształcenie jako monter izolacji przemysłowej i/lub posiadają min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym montażu izolacji
  • cenią sobie pracę zespołową
  • nie boją się wyzwań, chcą dalej się rozwijać, awansować i podnosić swoje kwalifikacje
Oferujemy

W naszej firmie możesz liczyć na:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • długoterminowe projekty
  • transport i zakwaterowanie
  • narzędzia, sprzęt ochrony osobistej
  • przejrzyste zasady współpracy, umowę o pracę wraz z należnymi składkami emerytalno- rentowymi i podatkowymi
  • kasę urlopową (dotyczy Niemiec)
  • możliwość odzysku niemieckiego podatku od wynagrodzeń (dotyczy Niemiec)
  • możliwość uzyskania niemieckich świadczeń (np. Kindergeld) w związku z opłacaniem przez nas zaliczki na podatek od wynagrodzeń do niemieckiego urz. skarb. (dotyczy Niemiec)
  • sprawdzony i elastyczny system rotacyjnych zjazdów
  • możliwość zawarcia umowy o pracę na czas nieokreślony
  • pracę bezpośrednio w międzynarodowym zespole i w firmie o ugruntowanej pozycji i renomie a nie w agencji zatrudnienia
  • możliwość pracy zarówno w kraju jak i w krajach UE
  • wysoki standard opieki BHP, zestaw szkoleń i uprawnień uzupełniających
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • możliwość dalszego rozwoju osobistego